IX Ogólnopolski Spływ Kajakowy Wartą

Jak co roku Oddział  ZNP w Praszce zaprasza w sobotę 8 czerwca 2019r. do wzięcia udziału w IX Ogólnopolskim Spływie Kajakowym Wartą.

Płynąc Wartą przez tereny Załęczańskiego Parku Krajobrazowego można niemal dotknąć piękna przyrody, zrelaksować się psychicznie i poczuć przyjemne zmęczenie fizyczne. To także możliwość spędzenia kilku chwil w miłej atmosferze innych fanów rekreacji na wodzie.

Życzymy przyjemnego wypoczynku! Nie zapomnijcie o karcie pływackiej (przynajmniej jednej na kajak).

Zobacz szczegóły

Czytaj więcej: IX Ogólnopolski Spływ Kajakowy Wartą

Mistrzostwa Opolszczyzny Praszka 2018

Zarząd Okręgu Opolskiego ZNP, Zarząd Oddziału ZNP i MGOKiS w Praszce zapraszają czynnych nauczycieli, pracowników oświaty i emerytów „oświatowych" do wzięcia udziału w MISTRZOSTWACH OPOLSZCZYZNY NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW OŚWIATY.

Zawody w konkurencjach: tenis stołowy, piłka siatkowa kobiet i mężczyzn (6 osobowa) zostaną rozegrane w sobotę 14 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00 w Hali Sportowej „Kotwica”, ul. Sportowa 7 A w Praszce. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do dnia 9 kwietnia 2018 r.

Zobacz: Plakat
Szczegóły:
Zaproszenie - tenis stołowy,
Zaproszenie - piłka siatkowa,
karta zgłoszenia drużyny piłki siatkowej: Karta zgłoszenia.

Mistrzostwa w futsalu

Jak co roku w pierwszą sobotę grudnia Oddział ZNP w Praszce, w imieniu Zarządu Głównego i Zarządu Okręgu Opolskiego ZNP, wespół z Komisją ds. Futsalu PZPN i Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu organizuje turniej piłkarski. Impreza ta jest ujęta w kalendarzu imprez ogólnopolskich ZNP jako VI MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW OŚWIATY W FUTSALU.

Mistrzostwa odbędą się 2.12.2017 r.( sobota) o godz.9.00 w Hali Sportowej „Kotwica” w Praszce. Diesięcioosobowe drużyny chętnych do zmierzenia swoich umiejętności w sportowej rywalizacji z innymi amatorami piłki nożnej powinny zgłosić swój udział w turnieju do 21 listopada 2017 r.

Więcej szczegółów - zobacz: Regulamin-Zaproszenie (docx).
Karta Zgłoszenia (doc).
Plakat (docx).

Mistrzostwa Opolszczyzny Praszka 2017

Jak co roku Zarząd Oddziału ZNP i MGOKiS w Praszce zapraszają czynnych nauczycieli, pracowników oświaty i emerytów „oświatowych" do wzięcia udziału w MISTRZOSTWACH OPOLSZCZYZNY NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW OŚWIATY.

Zawody w konkurencjach: tenis stołowy, piłka siatkowa kobiet (6 osobowa) i piłka siatkowa mężczyzn (6 osobowa) zostaną rozegrane w sobotę 4 listopada 2017r. w Hali Sportowej „Kotwica” przy ulicy Sportowej 7 A. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do poniedziałku 30 października 2017 r.

Zobacz Plakacik,

Szczegóły:
Zaproszenie - tenis stołowy,
Zaproszenie - piłka siatkowa,
karta zgłoszenia drużyny piłki siatkowej: Karta zgłoszenia.

IV Ogólnopolski Turniej Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym

Zarząd Oddziału ZNP i MGOKiS w Gorzowie Śląskim zapraszają czynnych nauczycieli, pracowników oświaty i emerytów „oświatowych" do wzięcia udziału w 

 IV Ogólnopolskim Turnieju Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym.

Zawody zostaną przeprowadzone w sobotę 25 marca 2017r. w Hali Sportowa przy ul. Byczyńskiej 13 w Gorzowie Śląskim. Turniej jest podzielony według płci na kategorie wiekowe. Osobne kategorie dla zawodników zrzeszonych.

Zgłoszenia i wpisowe przyjmowane są do 18 marca  2017r. Zgłoszenia po terminie oraz wpłaty na miejscu nie będą przyjmowane. Więcej informacji na plakacie (doc 103 kB).

Organizatorom i uczestnikom życzymy sukcesów.